Hugo 2 wygrywa czwartą nagrodę od magazynu What Hi-Fi?

Już od czterech lat z rzędu Hugo 2 – nasz przenośny wzmacniacz słuchawkowy oraz przetwornik cyfrowo-analogowy Hugo 2, zgarnia kolejny WHF? Nie zapominajmy, że w 2020 roku Hugo 2 jest jeszcze bardziej kuszący dzięki modułowi streamera / serwera 2go, który możemy połączyć z Hugo 2.

Qutest nadal na szczycie: Najlepszy DAC 2020 roku w segmencie od 500 do 1200 funtów.

Nasz samodzielny przetwornik cyfrowo-analogowy Qutest zdobywa hat-trick: trzy nagrody od What Hi-Fi? rok po roku od samej premiery. Ta najnowsza nagroda w roku 2020, ” Najlepszy przetwornik cyfrowo-analogowy ” w kategorii 500–1200 funtów, pokazuje, jak solidny jest nasz DAC, który bije konkurencję w kolejnym roku.

Mojo zdobywa tytuł najlepszego przetwornika cyfrowo-analogowego po raz SZÓSTY z rzędu.

To dowód na to, że Mojo wcale się nie starzeje i pozostaje najlepszym małym przetwornikiem cyfrowo-analogowym / wzmacniaczem słuchawkowym, jaki można kupić na rynku według redakcji What Hi-Fi?  Mojo wygrywa w kategorii „Najlepszy przetwornik cyfrowo-analogowy” w kategorii 300–500 GBP. Niesamowite, Mojo wygrał tą kategorię już SZEŚĆ lat z rzędu!

Nagrodzone DACi i pozostałe doskonałe urządzenia od Chord Electronics przetestować i kupić można w najbliższym salonie partnerskim Chord Electronics.

Pełna lista nagrodzonych DACów dostępna jest na stronach What Hi-Fi?