2yu

Cyfrowy interfejs 2yu zamienia transport plików/serwer 2go w wielowyjściowy samodzielny streamer, który może współpracować bezpośrednio z Hugo M Scaler i szeregiem innych przetworników cyfrowo-analogowych.

2yu to zaawansowany interfejs cyfrowy zaprojektowany specjalnie dla 2go, umożliwiający stworzenie pełnoprawnego, samodzielnego odtwarzacza sieciowego. 2go wraz z 2yu jest gotowy do użytku z zewnętrznymi przetwornikami cyfrowo-analogowymi a także bezpośrednio ze skalerem Hugo M Scaler. 2yu łączy się bezpośrednio z 2go, aby dodać optyczne wyjście S/PDIF TOSLINK, koncentryczne i BNC (oba 75 omów) oraz sprytnie zintegrowane wyjście USB-A.

2yu oferuje moc obliczeniową 2000 MIPS (milionów instrukcji na sekundę), zintegrowany konwerter częstotliwości próbkowania oraz pętlę synchronizacji fazy audio o niskim jitterze. Wysoce elastyczny w swoich potencjalnych zastosowaniach, 2go z 2yu jest również idealny dla instalatorów, którzy chcą stworzyć dyskretne rozwiązanie do zdalnego przesyłania strumieniowego Roon: duet można podłączyć do portu Ethernet, aby zapewnić przesyłanie strumieniowe do systemu w dowolnym pomieszczeniu.

Podobnie jak 2go, 2yu jest również wytwarzany ręcznie w Wielkiej Brytanii przy użyciu aluminium lotniczego i tych samych wysokiej jakości procesów produkcyjnych, które są nieodłączne dla wszystkich produktów Chord Electronics. Podobnie jak Hugo 2, 2yu posiada cztery polichromatyczne, sferyczne elementy sterujące regulujące wybór wyjścia, funkcje zasilania, wyciszenia i przyciemnienia.

Główne funkcje:
Podepnij 2go do wybranego przez  Ciebie Dać

Zintegrowany konwerter częstotliwości

Konstrukcja o bardzo niskim jitterze

Kompaktowy rozmiar idealny do instalacji domowych w wielu pomieszczeniach

Zasilanie przez Micro USB

ZGODNOŚĆ Aby 2yu posiadało możliwości przesyłania strumieniowego / przesyłania muzyki lub działało jako interfejs audio, wymagane jest połączenie z 2go.

ZASILACZ

Micro USB (wymagane minimum 5v 1amp) – przez 2go
OBSŁUGA PCM i DSD 44,1 kHz – 768 kHz | DSD 64 do DSD 256 (w zależności od wyjścia)
KONWERTER CZĘSTOTLIWOŚCI PRÓBKOWANIA Zintegrowany, automatyczny downsampling jest zapewniany, jeśli odtwarzana jest częstotliwość próbkowania o wyższej wartości, niż może obsłużyć wyjście.
CYFROWE WYJŚCIA AUDIO USB typu A (44,1 kHz – 768 kHz / DSD 256)
Koncentryczny BNC (44,1 kHz – 192 kHz / DSD 64)
RCA koncentryczne (44,1 kHz – 192 kHz / DSD 64)
Optyczne (44,1 kHz – 192 kHz / DSD 64
MOC PRZETWARZANIA 2000 MIPS