Étude

Wyposażony w technologię pochodzącą wprost z przemysłu lotniczego, wzmacniacz Étude jest kompaktowym wzmacniaczem stereo, charakteryzującym się nieprawdopodobną mocą, szybkością i przejrzystością.

Wielokrotnie nagradzana rodzina produktów Chord Electronics Choral jeszcze nigdy nie brzmiała tak dobrze. Przywitajmy więc Étude, 150 W wzmacniacz mocy klasy AB, wyposażony – po raz pierwszy w historii Chord Electronics – w całkowicie nową topologię, wykorzystującą zaawansowane rozwiązania znane między innymi z branży lotniczej.

Wzmacniacz Étude został zaprojektowany tak, aby uzupełniać i w pełni wykorzystywać potencjał wielokrotnie nagradzanego przetwornika cyfrowo-analogowego DAVE (który został wyposażony w funkcjonalność przedwzmacniacza). Wspomniana powyżej zupełnie nowa topologia zapewnia jeszcze szybsze dostarczanie mocy – oferując niezrównaną dynamikę
i realistyczne kreowanie informacji – oraz bezproblemową kontrolę kolumn głośnikowych.

Konstrukcja Étude oparta jest na technologii wzmacniacza z zaawansowaną korekcją błędów. Wewnątrz urządzenia znaleźć można trzy pojedyncze zasilacze impulsowe wysokiej częstotliwości, po jednym dla każdej aktywnej szyny zasilającej i końcowy dla szyn pomocniczych. Dodaj do tego zaawansowane ekranowanie wewnętrzne, aktywnie chłodzoną komorę wyrównawczą i niestandardowe tranzystory MOSFET firmy Chord Electronics, a dostaniesz Étude, wzmacniacz światowej klasy.

Chociaż wzmacniacz ma moc znamionową na 150 W przy 4 Ω, jeśli uruchomisz Étude w zmostkowanym trybie mono, możesz ją zwiększyć do 300 W przy 4 Ω.

MOC 150 W RMS/kanał przy 4 Ω
PASMO PRZENOSZENIA
5 – 100 000 Hz +/- 0,5 dB
WZMOCNIENIE
30 dB
SEPARACJA KANAŁÓW  95 dB
IMPEDANCJA WEJŚCIOWA  100 k Ω
IMPEDANCJA WYJŚCIOWA  0,02 Ω
WYMIARY 6,7 x 33,5 x 17,5 cm
WAGA  3,45 kg