Huei

Bazując na naszym 30-letnim doświadczeniu w projektowaniu wzmacniaczy, model Huei oferuje obsługę wkładek MM/MC i pozwala zintegrować nasze produkty z gramofonami.

Zaprojektowany, skonstruowany i wyprodukowany całkowicie w Wielkiej Brytani, Huei został wymyślony w taki sposób, żeby podłączony do niego gramofon zapewniał jakość dźwięku o standardach, z których znany jest od ponad 30 lat Chord Electronics.

Obsługując zarówno wkładki MM, jak i MC, Huei jest kompatybilny z szeroką gamą modeli wkładek gramofonowych, między innymi dzięki szerokiemu wachlarzowi opcji dopasowania wzmocnienia czy impedancji. Opcje służące do ustawienia żądanego wzmocnienia są łatwo dostępne na frontowym panelu urządzenia, co gwarantuje łatwość w eksploatacji.
Zaawansowana konstrukcja Huei oferuje (po raz pierwszy w przedwzmacniaczu gramofonowym od Chord Electronics) ultraniskoszumową pracę mikroprocesora, w tym wygodną funkcję pamięci. Dzięki wielu opcjom dopasowania impedancji, siedmiostopniowemu wzmocnieniu i filtrowi wibracji, przedwzmacniacz gramofonowy Huei oferuje bezkompromisową kompatybilność.

Precyzyjnie wykonany z kawałka wysokiej klasy aluminium (stosowanego między innymi w przemyśle lotniczym), Huei wygląda podobnie do przetwornika cyfrowo-analogowego Qutest od Chord Electronics. I, podobnie jak on, również oferuje zamontowane na górze okienko do podglądania podświetlonej elektroniki urządzenia. Projekt ten dzieli ponadto tak samo zaprojektowane kontrolne sfery, z których znane są wszystkie cyfrowe produkty Chord Electronics. Wspomniane sferyczne przyciski oferują bezpośrednią kontrolę nad wyborem wzmocnienia i impedancji czy wyborem typu wykorzystywanej wkładki.

Huei to stylowe, praktyczne i wydajne rozwiązanie, które pomoże zintegrować gramofony z systemami Chord Electronics (i innymi). Urządzenie oferuje zarówno wyjścia zbalansowane (RCA), jak i niezbalansowane (XLR), a także wejścia RCA. Do zestawu dołączany jest również wysokiej jakości zewnętrzny zasilacz 12 V.

Impedancja wejściowa (MM/MC) 47 kΩ/ 30 Ω – 47 kΩ
Wzmocnienie (MM/MC) 25-35/48-70 dB

Szum (wejście)

1,1 nV/Hz
Maksymalne napięcie wyjściowe (RMS) 10 V RMS
Pasmo przenoszenia 12 – 25 000 Hz
Impedancja wyjściowa 520 Ω
Wymiary (W x S x G) 41 x 160 x 72 mm
Waga  657 g